Naujienos

 Į naujienų sąrašą

2016 m. rugsėjo 28 d.

Rugsėjo 22 – 28 d. Lietuvoje viešėjo Tailando sportininkų delegacija, kurią lydėjo Tailando ambasadorė p. Vimon Kidchob. Vizito tikslas – pristatyti tradicinio Tailando bokso Muay Thai tradicijas Lietuvos sportininkams.

Rugsėjo 25 d. Žalgirio Arenos amfiteatre vyko išskirtinis tikro Muay Thai dvikovų šou - Lietuva prieš Tailandą. Pajėgiausi Lietuvos Muaythai atletai surėmė pirštines su meistrais iš Tailando.

Pirmą kartą Lietuvoje buvo pristatyta Muay Boran Tailando meistrų šou programa.

Vizito metu Tailando delegacija dalyvavo LRT laidoje „Labas rytas, Lietuva“, kur pristatė Wai Khru ritualinį šokį, kurį šoka Muay Thai meistrai prieš kovą, ir kuriuo yra dėkojama mokytojams. Vėliau delegacijos atstovai lankėsi Kauno neįgaliojo jaunimo užimtumo centre, kur sportavo kartu su centro lankytojais. Muay Thai meistrai dalinosi savo patirtimi ir vedė seminarus Kauno „Titano“ sporto klube ir Mykolo Romerio Universitete. Sportininkai ne tik mokė sporto paslapčių, tačiau sudalyvavo ir kulinarinės TV laidos „Maistas ir aistros“ filmavime, kur gamino tailandietiškas salotas iš produktų nupirktų Žaliakalnio turguje.

Rugsėjo 27 d. Tailando delegaciją priėmė Seimo Pirmininkės pirmasis pavaduotojas Vydas Gedvilas ir Seimo narys Artūras Skardžius. Vėliau delegacija lankėsi Kūno kultūros ir sporto departamente kur kartu su generaliniu direktoriumi Edžiu Urbanavičium pagerbė IFMA Pasaulio Muay Thai jaunimo čempionato prizininkus.