Naujienos

 Į naujienų sąrašą

2012 m. gegužės 18 d.

Š. m. birželio 1–2 dienomis Vilniaus m. Rotušės aikštėje pirmą kartą vyks „Ramiojo vandenyno ir Azijos šalių virtuvių dienos“.

Išskirtinai į šį renginį kviečiami kulinarijos virtuozai iš Tolimųjų rytų, kurie pristatys autentiškus nacionalinius patiekalus, pademonstruos šimtmečius siekiančias jų gaminimo tradicijas. Atskirai rengiamoje paskaitoje bus pristatomi pasaulyje sparčiai populiarėjančio suši sudėtingi gamybos būdai.

Specialiai Rotušės aikštėje bus sukonstruotas ringas, kuriame vyks Muay Thay meistrų iš Kopenhagos ir Vilniaus pasirodymai. Juos papildys jogos ir Tai Chi užsiėmimai bei rytų kovos menų: Kobudo, Aikido, Wing-Tsun, Kungu Fu, su samurajų filosofija siejamo Kendo, Karate, Vietnamo Niat-Nam ir korėjietiško „Taekwondo“ parodomosios programos. Taip pat šventės metu čia vyks gyvo garso ir įvairių stilių muzikos koncertai, tradiciniai korėjiečių, tajų ir indų klasikiniai šokiai, kūno tapyba su chna dažais bei kūrybinės dirbtuvės, kuriose bus atskleidžiamos origami, nuotaikų lėlių, batikos ir šilkinių kaklaraiščių kūrimo paslaptys. Nekomercinių filmų žiūrovai galės pasimėgauti nemokamomis azijietiško kino peržiūromis po atviru dangumi, kurias papildys kino teatre „Pasaka“ visą savaitgalį vykstanti Ramiojo vandenyno ir Azijos šalių virtuvių dienoms skirta kino filmų programa.

Renginio organizatorius – Vilniaus kultūros centras, globėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.

Daugiau informacijos rasite: www.vilniuskc.lt Kviečiame apsilankyti!

Ramiojo vandenyno ir Azijos šalių virtuvių dienos (.pdf, 2,04 MB)